Narodil se 15. 8. 1919 v Pardubičkách a zemřel 1. 7. 1996 v Praze. Malíř, grafik a profesor v Praze. Studoval na umělecko průmyslové škole v Praze u prof. Kysely a Nováka (1941 - 1942), poté na vysoké škole architektury a pozemního stavitelství u prof. Blažíčka a C. Boudy (1937 - 1939). Maluje podobizny, zátiší a figurální kompozice. Sklon ke grotesce a karikatuře. Vliv kubismu. Vystavuje od roku 1937.
Technika: Pastel
Výška: 33 cm, šířka: 24 cm, rámování: 53 x 43 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2021 19:07
Dosažená cena: 57 000 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (108)