41. Pod stromem

Autor: Ota Janeček
(1919)

Signováno uprostřed dole
Technika: Ofset
Výška: 8,5 cm, šířka: 6,3 cm, rámování: 22 x 17,5 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:46

Dosažená cena: 5 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Seznam příhozů (22)

5 300 Kč6.12.2021 18:41:29 (limit 26.11.2021 14:34:19)
5 000 Kč6.12.2021 18:41:29
4 800 Kč6.12.2021 18:39:03 (limit 26.11.2021 14:34:19)
4 600 Kč6.12.2021 18:39:02
4 400 Kč6.12.2021 18:28:06 (limit 26.11.2021 14:34:19)
4 200 Kč6.12.2021 18:28:06
4 000 Kč6.12.2021 17:32:53 (limit 26.11.2021 14:34:19)
3 800 Kč6.12.2021 17:32:52
3 600 Kč6.12.2021 15:51:52 (limit 26.11.2021 14:34:19)
3 400 Kč6.12.2021 15:51:52
3 200 Kč6.12.2021 15:51:49 (limit 26.11.2021 14:34:19)
3 000 Kč6.12.2021 15:51:49
2 800 Kč6.12.2021 15:51:44 (limit 26.11.2021 14:34:19)
2 600 Kč6.12.2021 15:51:44
2 400 Kč4.12.2021 19:00:25 (limit 26.11.2021 14:34:19)