Technika: Tempera/papír
Výška: 68,5 cm, šířka: 48 cm, rámování: 94 x 72 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 19:45
Dosažená cena: 8 400 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (25)