Technika: Olej na desce
Výška: 18,2 cm, šířka: 24 cm, rámování: 33,5 x 39 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 12.12.2023 19:33
Dosažená cena: 14 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Seznam příhozů (44)