1. U jezírka za Vorlíkem

Autor: Josef Kopáč

Technika: Olej na desce
Výška: 18,2 cm, šířka: 24 cm, rámování: 33,5 x 39 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 12.12.2023 19:33

Dosažená cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (44)

8 600 Kč12.12.2023 19:08:52
8 300 Kč12.12.2023 19:06:49 (limit 12.12.2023 19:05:01)
8 000 Kč12.12.2023 19:06:49
7 700 Kč12.12.2023 19:02:53 (limit 12.12.2023 19:01:07)
7 400 Kč12.12.2023 19:02:53
7 100 Kč12.12.2023 18:59:52 (limit 11.12.2023 19:33:29)
6 800 Kč12.12.2023 18:59:52
6 500 Kč12.12.2023 18:58:04 (limit 11.12.2023 19:33:29)
6 200 Kč12.12.2023 18:58:04
5 900 Kč12.12.2023 18:55:35 (limit 11.12.2023 19:33:29)
5 600 Kč12.12.2023 18:55:35
5 300 Kč12.12.2023 18:49:15 (limit 11.12.2023 19:33:29)
5 000 Kč12.12.2023 18:49:15
4 800 Kč11.12.2023 19:32:27 (limit 6.12.2023 19:55:42)
4 600 Kč11.12.2023 19:32:27