Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 80 cm, šířka: 60 cm, rámování: 87,8 x 64,5 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:03
Dosažená cena: 5 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč