Signováno vpravo dole.
Technika: Olej sololit
Výška: 30 cm, šířka: 22 cm, rámování: 37,1 x 28,9 cm
Konec aukce: 30.10.2023 22:47
Dosažená cena: 8 900 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč