Technika: Olej na plátně
Výška: 90 cm, šířka: 76 cm, rámování: 103 x 89 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 30.10.2023 18:31
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč