Signováno dole uprostřed ´Jan Kubíček 1987-88´ , číslováno 65/80.
Jan Kubíček je bezesporu jedním z nejvýznamnějších představitelů geometrické poválečné abstrakce.
Technika: Serigrafie
Výška: 31,5 cm, šířka: 22 cm, rámování: 45,3 x 35 cm
Konec aukce: 25.09.2023 21:16
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč