Garantujeme pravost díla. Nerozebíraný obraz v původním rámu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 70 cm, rámování: 60,5 x 80,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.05.2022 19:20
Dosažená cena: 33 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Seznam příhozů (59)