81. Rozbouřené moře

Autor: Josef Jambor
(1887)

Garantujeme pravost díla. Nerozebíraný obraz v původním rámu.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 60 cm, šířka: 70 cm, rámování: 60,5 x 80,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.05.2022 19:20

Dosažená cena: 33 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (59)

16 000 Kč9.5.2022 16:25:36 (limit 9.5.2022 16:25:36)
15 500 Kč9.5.2022 15:56:02
15 000 Kč9.5.2022 15:55:46 (limit 9.5.2022 15:24:24)
15 000 Kč9.5.2022 15:55:46
14 500 Kč9.5.2022 15:24:24 (limit 9.5.2022 15:24:24)
14 000 Kč9.5.2022 12:07:31
13 500 Kč9.5.2022 07:04:19
13 000 Kč9.5.2022 07:04:15 (limit 8.5.2022 10:14:39)
12 600 Kč9.5.2022 07:04:15
10 600 Kč8.5.2022 10:14:39 (limit 8.5.2022 10:14:39)
10 100 Kč7.5.2022 23:24:57
10 000 Kč7.5.2022 23:24:57 (limit 7.5.2022 08:23:32)
9 800 Kč7.5.2022 08:23:32 (limit 7.5.2022 08:23:32)
9 500 Kč7.5.2022 08:23:32 (limit 6.5.2022 22:03:54)
6 000 Kč7.5.2022 08:23:07 (limit 6.5.2022 22:03:54)