62. Žně

Autor: Josef Jambor
(1887)

Signováno vlevo dole, datováno 1934, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 66,3 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:08

Dosažená cena: 36 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (78)

36 100 Kč9.12.2025 19:03:43
35 600 Kč9.12.2025 19:03:03
35 100 Kč9.12.2025 19:02:49
34 600 Kč9.12.2025 19:01:58
34 100 Kč9.12.2025 19:01:34
33 600 Kč9.12.2025 19:01:26
33 100 Kč9.12.2025 19:01:14
32 600 Kč9.12.2025 19:01:07
32 100 Kč9.12.2025 19:00:56
31 600 Kč9.12.2025 19:00:49
31 100 Kč9.12.2025 19:00:38
30 600 Kč9.12.2025 18:59:09
30 100 Kč9.12.2025 18:58:59
29 600 Kč9.12.2025 18:57:10
28 600 Kč9.12.2025 18:56:52