Signováno vlevo dole, datováno 1934, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 66,3 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:08
Dosažená cena: 36 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (78)
| 36 100 Kč | 9.12.2025 19:03:43 |
| 35 600 Kč | 9.12.2025 19:03:03 |
| 35 100 Kč | 9.12.2025 19:02:49 |
| 34 600 Kč | 9.12.2025 19:01:58 |
| 34 100 Kč | 9.12.2025 19:01:34 |
| 33 600 Kč | 9.12.2025 19:01:26 |
| 33 100 Kč | 9.12.2025 19:01:14 |
| 32 600 Kč | 9.12.2025 19:01:07 |
| 32 100 Kč | 9.12.2025 19:00:56 |
| 31 600 Kč | 9.12.2025 19:00:49 |
| 31 100 Kč | 9.12.2025 19:00:38 |
| 30 600 Kč | 9.12.2025 18:59:09 |
| 30 100 Kč | 9.12.2025 18:58:59 |
| 29 600 Kč | 9.12.2025 18:57:10 |
| 28 600 Kč | 9.12.2025 18:56:52 |