Signováno vlevo dole, datováno 1934, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 66,3 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:08
Dosažená cena: 36 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč