62. Žně

Autor: Josef Jambor
(1887)

Signováno vlevo dole, datováno 1934, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 66,3 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:08

Dosažená cena: 36 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (78)

3 400 Kč20.11.2025 08:02:40
3 200 Kč10.11.2025 17:46:26
3 000 Kč9.11.2025 10:53:35