Signováno vlevo dole, datováno 1934, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 66,3 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:08
Dosažená cena: 36 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (78)
| 7 100 Kč | 26.11.2025 21:21:48 |
| 6 800 Kč | 26.11.2025 21:21:43 (limit 26.11.2025 16:09:30) |
| 6 500 Kč | 26.11.2025 21:21:43 |
| 6 200 Kč | 26.11.2025 21:21:39 (limit 26.11.2025 16:09:30) |
| 5 900 Kč | 26.11.2025 21:21:39 |
| 5 600 Kč | 26.11.2025 21:21:34 (limit 26.11.2025 16:09:30) |
| 5 300 Kč | 26.11.2025 21:21:34 |
| 5 000 Kč | 26.11.2025 21:21:31 (limit 26.11.2025 16:09:30) |
| 4 800 Kč | 26.11.2025 21:21:31 |
| 4 600 Kč | 26.11.2025 16:09:24 |
| 4 400 Kč | 24.11.2025 22:17:06 |
| 4 200 Kč | 23.11.2025 08:56:43 |
| 4 000 Kč | 23.11.2025 07:24:53 |
| 3 800 Kč | 22.11.2025 23:10:00 |
| 3 600 Kč | 20.11.2025 10:28:05 |