62. Žně

Autor: Josef Jambor
(1887)

Signováno vlevo dole, datováno 1934, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 66,3 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:08

Dosažená cena: 36 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (78)

20 100 Kč9.12.2025 18:45:05
19 600 Kč9.12.2025 18:44:38
19 100 Kč9.12.2025 18:43:58
18 100 Kč9.12.2025 18:10:02
17 600 Kč9.12.2025 17:17:21
17 100 Kč9.12.2025 15:11:22
16 600 Kč9.12.2025 14:32:35
16 100 Kč8.12.2025 20:35:07
15 600 Kč8.12.2025 20:28:28
15 100 Kč8.12.2025 12:12:43
14 600 Kč8.12.2025 11:47:36
14 100 Kč7.12.2025 09:26:59
13 600 Kč6.12.2025 18:39:12
13 100 Kč4.12.2025 15:44:51
12 600 Kč4.12.2025 05:46:48