Signováno vlevo dole, datováno 1934, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 66,3 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:08
Dosažená cena: 36 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (78)
| 20 100 Kč | 9.12.2025 18:45:05 |
| 19 600 Kč | 9.12.2025 18:44:38 |
| 19 100 Kč | 9.12.2025 18:43:58 |
| 18 100 Kč | 9.12.2025 18:10:02 |
| 17 600 Kč | 9.12.2025 17:17:21 |
| 17 100 Kč | 9.12.2025 15:11:22 |
| 16 600 Kč | 9.12.2025 14:32:35 |
| 16 100 Kč | 8.12.2025 20:35:07 |
| 15 600 Kč | 8.12.2025 20:28:28 |
| 15 100 Kč | 8.12.2025 12:12:43 |
| 14 600 Kč | 8.12.2025 11:47:36 |
| 14 100 Kč | 7.12.2025 09:26:59 |
| 13 600 Kč | 6.12.2025 18:39:12 |
| 13 100 Kč | 4.12.2025 15:44:51 |
| 12 600 Kč | 4.12.2025 05:46:48 |