62. Žně

Autor: Josef Jambor
(1887)

Signováno vlevo dole, datováno 1934, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 66,3 cm

Konec aukce: 09.12.2025 19:08

Dosažená cena: 36 100 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (78)

28 100 Kč9.12.2025 18:56:39
27 600 Kč9.12.2025 18:56:14
27 100 Kč9.12.2025 18:55:55
26 600 Kč9.12.2025 18:55:43
26 100 Kč9.12.2025 18:53:15
25 600 Kč9.12.2025 18:51:00
25 100 Kč9.12.2025 18:50:21
24 600 Kč9.12.2025 18:47:58
24 100 Kč9.12.2025 18:47:36
23 600 Kč9.12.2025 18:47:26
22 600 Kč9.12.2025 18:46:37
22 100 Kč9.12.2025 18:46:27
21 600 Kč9.12.2025 18:46:08
21 100 Kč9.12.2025 18:46:00
20 600 Kč9.12.2025 18:45:31