Signováno vlevo dole, datováno 1934, originál.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 55,5 x 66,3 cm
Konec aukce: 09.12.2025 19:08
Dosažená cena: 36 100 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (78)
| 28 100 Kč | 9.12.2025 18:56:39 |
| 27 600 Kč | 9.12.2025 18:56:14 |
| 27 100 Kč | 9.12.2025 18:55:55 |
| 26 600 Kč | 9.12.2025 18:55:43 |
| 26 100 Kč | 9.12.2025 18:53:15 |
| 25 600 Kč | 9.12.2025 18:51:00 |
| 25 100 Kč | 9.12.2025 18:50:21 |
| 24 600 Kč | 9.12.2025 18:47:58 |
| 24 100 Kč | 9.12.2025 18:47:36 |
| 23 600 Kč | 9.12.2025 18:47:26 |
| 22 600 Kč | 9.12.2025 18:46:37 |
| 22 100 Kč | 9.12.2025 18:46:27 |
| 21 600 Kč | 9.12.2025 18:46:08 |
| 21 100 Kč | 9.12.2025 18:46:00 |
| 20 600 Kč | 9.12.2025 18:45:31 |