Signováno vpravo dole, datováno 1949, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla, na vyžádání možnost zajistit znalecký posudek, který si kupujicí hradí předem sám.
Technika: Olej na plátně
Výška: 25,8 cm, šířka: 35,7 cm, rámování: 40,3 x 50,2 cm
Konec aukce: 25.09.2023 18:48
Dosažená cena: 110 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč