34. Na Blatech 1949

Autor: Josef Jambor
(1887)

Signováno vpravo dole, datováno 1949, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla, na vyžádání možnost zajistit znalecký posudek, který si kupujicí hradí předem sám.
Technika: Olej na plátně
Výška: 25,8 cm, šířka: 35,7 cm, rámování: 40,3 x 50,2 cm

Konec aukce: 25.09.2023 18:48

Dosažená cena: 110 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (126)

58 000 Kč10.9.2023 11:21:25 (limit 7.9.2023 11:09:32)
57 000 Kč10.9.2023 11:21:25
56 000 Kč7.9.2023 11:09:32 (limit 7.9.2023 11:09:32)
55 000 Kč7.9.2023 11:09:32 (limit 1.9.2023 20:37:09)
51 000 Kč7.9.2023 11:09:21 (limit 1.9.2023 20:37:09)
50 000 Kč7.9.2023 11:09:20
49 500 Kč7.9.2023 11:09:17 (limit 1.9.2023 20:37:09)
49 000 Kč7.9.2023 11:09:17
48 500 Kč7.9.2023 11:09:14 (limit 1.9.2023 20:37:09)
48 000 Kč7.9.2023 11:09:14
47 500 Kč1.9.2023 20:40:04 (limit 1.9.2023 20:37:09)
47 000 Kč1.9.2023 20:40:04
46 500 Kč1.9.2023 20:40:00 (limit 1.9.2023 20:37:09)
46 000 Kč1.9.2023 20:40:00
45 500 Kč1.9.2023 20:39:56 (limit 1.9.2023 20:37:09)