Technika: Olej na kartonu
Výška: 25,5 cm, šířka: 34 cm, rámování: 40 x 50 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 11.12.2023 19:38
Dosažená cena: 22 100 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Seznam příhozů (42)