118. Polibek

Autor: Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová

Kategorie: Sklo

Tavená skleněná plastika, značeno a datováno na přední straně - S.Libenský, J.Brychtová 1958 - 63, odborné posouzení.
Výška: 14,5 cm, šířka: 15 cm, hloubka: 6,2 cm

Konec aukce: 25.09.2023 20:00

Dosažená cena: 136 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (88)

10 000 Kč7.9.2023 21:38:09 (limit 1.9.2023 20:38:56)
9 800 Kč7.9.2023 21:38:09
9 500 Kč7.9.2023 21:38:06 (limit 1.9.2023 20:38:56)
9 200 Kč7.9.2023 21:38:06
8 900 Kč7.9.2023 21:38:03 (limit 1.9.2023 20:38:56)
8 600 Kč7.9.2023 21:38:03
8 300 Kč7.9.2023 21:37:51 (limit 1.9.2023 20:38:56)
8 000 Kč7.9.2023 21:37:51 (limit 7.9.2023 21:37:51)
6 200 Kč1.9.2023 20:38:42
5 900 Kč31.8.2023 10:20:53
5 600 Kč31.8.2023 10:00:23
5 300 Kč30.8.2023 17:33:12
5 000 Kč30.8.2023 12:34:10