118. Polibek

Autor: Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová

Kategorie: Sklo

Tavená skleněná plastika, značeno a datováno na přední straně - S.Libenský, J.Brychtová 1958 - 63, odborné posouzení.
Výška: 14,5 cm, šířka: 15 cm, hloubka: 6,2 cm

Konec aukce: 25.09.2023 20:00

Dosažená cena: 136 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (88)

22 500 Kč17.9.2023 14:31:09 (limit 13.9.2023 17:39:24)
17 000 Kč17.9.2023 14:31:02 (limit 13.9.2023 17:39:24)
16 500 Kč17.9.2023 14:31:01
16 000 Kč17.9.2023 14:30:59 (limit 13.9.2023 17:39:24)
15 500 Kč17.9.2023 14:30:59
15 000 Kč17.9.2023 14:30:57 (limit 13.9.2023 17:39:24)
14 500 Kč17.9.2023 14:30:57
14 000 Kč17.9.2023 14:30:54 (limit 13.9.2023 17:39:24)
13 500 Kč17.9.2023 14:30:54
13 000 Kč17.9.2023 14:30:50 (limit 13.9.2023 17:39:24)
12 500 Kč17.9.2023 14:30:50
12 000 Kč13.9.2023 17:39:17
11 500 Kč12.9.2023 07:25:36
11 000 Kč8.9.2023 09:21:58
10 500 Kč7.9.2023 21:38:13