118. Polibek

Autor: Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová

Kategorie: Sklo

Tavená skleněná plastika, značeno a datováno na přední straně - S.Libenský, J.Brychtová 1958 - 63, odborné posouzení.
Výška: 14,5 cm, šířka: 15 cm, hloubka: 6,2 cm

Konec aukce: 25.09.2023 20:00

Dosažená cena: 136 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (88)

36 000 Kč18.9.2023 19:52:37 (limit 17.9.2023 17:25:46)
35 500 Kč18.9.2023 19:52:37
30 500 Kč18.9.2023 19:52:32 (limit 17.9.2023 17:25:46)
30 000 Kč18.9.2023 19:52:32
29 500 Kč18.9.2023 19:52:30 (limit 17.9.2023 17:25:46)
29 000 Kč18.9.2023 19:52:30
28 500 Kč18.9.2023 19:52:27 (limit 17.9.2023 17:25:46)
28 000 Kč18.9.2023 19:52:27
27 500 Kč18.9.2023 19:52:25 (limit 17.9.2023 17:25:46)
27 000 Kč18.9.2023 19:52:25
26 500 Kč18.9.2023 19:52:21 (limit 17.9.2023 17:25:46)
26 000 Kč18.9.2023 19:52:21
25 500 Kč17.9.2023 17:25:46 (limit 17.9.2023 17:25:46)
25 000 Kč17.9.2023 17:25:46 (limit 17.9.2023 14:31:09)
23 000 Kč17.9.2023 14:31:09 (limit 17.9.2023 14:31:09)