118. Polibek

Autor: Stanislav Libenský a Jaroslava Brychtová

Kategorie: Sklo

Tavená skleněná plastika, značeno a datováno na přední straně - S.Libenský, J.Brychtová 1958 - 63, odborné posouzení.
Výška: 14,5 cm, šířka: 15 cm, hloubka: 6,2 cm

Konec aukce: 25.09.2023 20:00

Dosažená cena: 136 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (88)

43 500 Kč20.9.2023 18:10:37
43 000 Kč20.9.2023 18:10:34 (limit 17.9.2023 17:25:46)
42 500 Kč20.9.2023 18:10:34
42 000 Kč20.9.2023 18:10:32 (limit 17.9.2023 17:25:46)
41 500 Kč20.9.2023 18:10:32
41 000 Kč20.9.2023 18:10:28 (limit 17.9.2023 17:25:46)
40 500 Kč20.9.2023 18:10:28
40 000 Kč19.9.2023 19:40:15 (limit 17.9.2023 17:25:46)
39 500 Kč19.9.2023 19:40:15
39 000 Kč19.9.2023 19:40:12 (limit 17.9.2023 17:25:46)
38 500 Kč19.9.2023 19:40:12
38 000 Kč19.9.2023 19:40:09 (limit 17.9.2023 17:25:46)
37 500 Kč19.9.2023 19:40:09
37 000 Kč19.9.2023 19:40:06 (limit 17.9.2023 17:25:46)
36 500 Kč19.9.2023 19:40:06