Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 40 cm, šířka: 50 cm, rámování: 45,8 x 55,6 cm
Konec aukce: 25.09.2023 21:35
Dosažená cena: 29 500 Kč
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Seznam příhozů (31)