Signováno vlevo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 70 cm, rámování: 56 x 76 cm
Konec aukce: 19.02.2024 21:13
Dosažená cena: 32 000 Kč
Vyvolávací cena: 5 000 Kč