Technika: Olej na kartonu
Výška: 27,5 cm, šířka: 37,5 cm, rámování: 38 x 48 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 25.09.2023 19:45
Dosažená cena: 11 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč