Signováno vpravo dole
Signováno vpravo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 63 cm, rámování: 67 x 82 cm
Konec aukce: 03.08.2020 19:05
Dosažená cena: 13 000 Kč
Vyvolávací cena: 4 200 Kč
Seznam příhozů (28)