Signováno vpravo dole, mírně krakelovaná malba, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 26,5 cm, šířka: 39,5 cm, rámování: 41 x 53,3 cm
Stav: Mírně poškozená malba
Konec aukce: 07.06.2021 19:05
Dosažená cena: 6 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč