49. V létě na Soláni

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 80 cm, rámování: 68 x 100 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:49

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

15 500 Kč9.12.2025 18:44:34 (limit 9.12.2025 17:23:10)
15 000 Kč9.12.2025 18:44:34
14 500 Kč9.12.2025 18:43:52 (limit 9.12.2025 17:23:10)
14 000 Kč9.12.2025 18:43:52
13 500 Kč9.12.2025 18:42:57 (limit 9.12.2025 17:23:10)
13 000 Kč9.12.2025 18:42:57
12 500 Kč9.12.2025 17:23:10 (limit 9.12.2025 17:23:10)
12 000 Kč9.12.2025 17:23:10 (limit 7.12.2025 11:36:38)
8 100 Kč8.12.2025 22:14:27 (limit 7.12.2025 11:36:38)
7 800 Kč8.12.2025 22:14:27
7 500 Kč8.12.2025 22:14:24 (limit 7.12.2025 11:36:38)
7 200 Kč8.12.2025 22:14:24
6 900 Kč8.12.2025 22:14:21 (limit 7.12.2025 11:36:38)
6 600 Kč8.12.2025 22:14:21
6 300 Kč8.12.2025 22:14:19 (limit 7.12.2025 11:36:38)