Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 80 cm, rámování: 68 x 100 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 09.12.2025 18:49
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč