49. V létě na Soláni

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 80 cm, rámování: 68 x 100 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:49

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

2 700 Kč24.11.2025 20:52:23
2 500 Kč19.11.2025 10:32:00