49. V létě na Soláni

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Technika: Olej na plátně
Výška: 50 cm, šířka: 80 cm, rámování: 68 x 100 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.12.2025 18:49

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (32)

6 000 Kč8.12.2025 22:14:19
5 700 Kč8.12.2025 22:14:17 (limit 7.12.2025 11:36:38)
5 400 Kč8.12.2025 22:14:17
5 100 Kč8.12.2025 22:14:15 (limit 7.12.2025 11:36:38)
4 900 Kč8.12.2025 22:14:15
4 700 Kč8.12.2025 22:14:12 (limit 7.12.2025 11:36:38)
4 500 Kč8.12.2025 22:14:12
4 300 Kč8.12.2025 22:14:10 (limit 7.12.2025 11:36:38)
4 100 Kč8.12.2025 22:14:10
3 900 Kč7.12.2025 11:36:38 (limit 7.12.2025 11:36:38)
3 700 Kč7.12.2025 10:07:35
3 500 Kč3.12.2025 20:46:58
3 300 Kč2.12.2025 20:53:17
3 100 Kč2.12.2025 10:05:10
2 900 Kč1.12.2025 21:46:17