Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Olejotempera
Výška: 66 cm, šířka: 46 cm, rámování: 81 x 56 cm
Konec aukce: 13.02.2023 18:59
Dosažená cena: 20 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (50)