30. Chalupy

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera
Výška: 35,7 cm, šířka: 46,8 cm, rámování: 50 x 60 cm

Konec aukce: 13.06.2022 18:43

Dosažená cena: 5 900 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (21)

5 900 Kč13.6.2022 18:38:08 (limit 13.6.2022 18:38:08)
5 600 Kč13.6.2022 18:36:43
5 300 Kč13.6.2022 18:35:31
5 000 Kč13.6.2022 18:35:20 (limit 13.6.2022 18:33:38)
4 900 Kč13.6.2022 18:35:20
4 700 Kč13.6.2022 18:33:38 (limit 13.6.2022 18:33:38)
4 500 Kč13.6.2022 18:32:09
4 300 Kč13.6.2022 18:27:58
4 100 Kč13.6.2022 18:27:42
3 900 Kč13.6.2022 18:22:28
3 700 Kč13.6.2022 18:22:12 (limit 13.6.2022 18:21:20)
3 700 Kč13.6.2022 18:22:12
3 500 Kč13.6.2022 18:21:20 (limit 13.6.2022 18:21:20)
3 300 Kč13.6.2022 18:15:56
3 100 Kč13.6.2022 18:15:38 (limit 13.6.2022 18:12:10)