Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Tempera
Výška: 35,7 cm, šířka: 46,8 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec aukce: 13.06.2022 18:43
Dosažená cena: 5 900 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč