Signováno vpravo a vlevo dole, zaskleno.
Technika: Tempera na lepence
Výška: 36 cm, šířka: 62 cm, rámování: 45,5 x 73 cm
Konec aukce: 05.12.2022 19:58
Dosažená cena: 43 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (84)