19. Beskydské jaro

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Signováno vpravo a vlevo dole, zaskleno.
Technika: Tempera na lepence
Výška: 36 cm, šířka: 62 cm, rámování: 45,5 x 73 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:58

Dosažená cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (84)

14 000 Kč5.12.2022 19:43:22 (limit 5.12.2022 19:43:22)
13 500 Kč5.12.2022 19:42:43
13 000 Kč5.12.2022 18:34:16
12 900 Kč5.12.2022 18:34:16 (limit 5.12.2022 18:19:15)
12 500 Kč5.12.2022 18:34:13 (limit 5.12.2022 18:19:15)
12 000 Kč5.12.2022 18:34:13
11 500 Kč5.12.2022 18:34:08 (limit 5.12.2022 18:19:15)
11 000 Kč5.12.2022 18:34:08
10 500 Kč5.12.2022 18:19:15 (limit 5.12.2022 18:19:15)
10 000 Kč5.12.2022 18:19:15 (limit 5.12.2022 17:16:31)
7 800 Kč5.12.2022 17:16:31 (limit 5.12.2022 17:16:31)
7 500 Kč5.12.2022 08:45:07
7 200 Kč5.12.2022 08:23:56
6 900 Kč5.12.2022 08:22:14
6 600 Kč4.12.2022 17:55:12