19. Beskydské jaro

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Signováno vpravo a vlevo dole, zaskleno.
Technika: Tempera na lepence
Výška: 36 cm, šířka: 62 cm, rámování: 45,5 x 73 cm

Konec aukce: 05.12.2022 19:58

Dosažená cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (84)

28 500 Kč5.12.2022 19:45:56
28 000 Kč5.12.2022 19:45:54 (limit 5.12.2022 19:44:59)
28 000 Kč5.12.2022 19:45:54
27 500 Kč5.12.2022 19:45:51 (limit 5.12.2022 19:44:59)
27 000 Kč5.12.2022 19:45:51
26 500 Kč5.12.2022 19:45:41 (limit 5.12.2022 19:44:59)
26 000 Kč5.12.2022 19:45:41
25 500 Kč5.12.2022 19:45:26 (limit 5.12.2022 19:44:59)
25 000 Kč5.12.2022 19:45:26
24 500 Kč5.12.2022 19:45:18 (limit 5.12.2022 19:44:59)
24 000 Kč5.12.2022 19:45:18
23 500 Kč5.12.2022 19:45:10 (limit 5.12.2022 19:44:59)
23 000 Kč5.12.2022 19:45:10
22 500 Kč5.12.2022 19:44:59 (limit 5.12.2022 19:44:59)
22 000 Kč5.12.2022 19:44:43