14. Na Soláni při západu slunce

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Tempera/papír
Výška: 30 cm, šířka: 75 cm, rámování: 40,2 x 83 cm
Stav: Nepoškozeno

Konec aukce: 17.01.2022 18:30

Dosažená cena: 17 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (40)

4 300 Kč12.1.2022 17:34:38 (limit 19.12.2021 20:32:43)
4 100 Kč12.1.2022 17:34:38
3 900 Kč12.1.2022 17:34:35 (limit 19.12.2021 20:32:43)
3 700 Kč12.1.2022 17:34:35
3 500 Kč12.1.2022 17:34:30 (limit 19.12.2021 20:32:43)
3 300 Kč12.1.2022 17:34:30
3 100 Kč19.12.2021 20:32:43 (limit 19.12.2021 20:32:43)
2 900 Kč17.12.2021 16:27:57
2 700 Kč11.12.2021 00:39:57
2 500 Kč6.12.2021 22:13:37