Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Olej na kartonu
Výška: 30 cm, šířka: 74,5 cm, rámování: 39,5 x 84 cm
Stav: Místy poškozený rám
Konec aukce: 23.02.2020 20:37
Dosažená cena: 19 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (54)