128. Dívka s chrpou - velký formát

Autor: Jaroslava Hýžová Fišerová
(1915)

Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 100 cm, šířka: 53 cm, rámování: 108,5 x 60,5 cm

Konec aukce: 11.10.2021 20:07

Dosažená cena: 19 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (43)

19 700 Kč11.10.2021 19:54:20
19 200 Kč11.10.2021 19:50:12
18 700 Kč11.10.2021 19:49:23
18 200 Kč11.10.2021 19:47:24
17 700 Kč11.10.2021 19:44:18
17 200 Kč11.10.2021 19:37:05
16 700 Kč11.10.2021 19:28:50
16 200 Kč11.10.2021 19:28:46 (limit 9.10.2021 19:48:34)
16 200 Kč11.10.2021 19:28:46
15 700 Kč9.10.2021 19:48:31
15 200 Kč9.10.2021 12:24:01
14 700 Kč30.9.2021 18:32:52
14 200 Kč29.9.2021 16:52:06
13 700 Kč28.9.2021 21:47:08
13 200 Kč27.9.2021 11:33:30