Technika: Tempera
Výška: 58 cm, šířka: 40 cm, rámování: 81 x 62 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.05.2024 20:49
Dosažená cena: 4 100 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (9)