Technika: Akvarel
Výška: 38,5 cm, šířka: 51 cm, rámování: 50 x 63 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 19.01.2026 18:14
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Seznam příhozů (2)
| 1 200 Kč | 14.1.2026 07:45:33 |
| 1 000 Kč | 4.1.2026 18:56:07 |