134. Bronzová socha sedícího muže

Autor: Auguste Rodin

Kategorie: Sochy

Bronz, mramorový podstavec, signováno, značeno, novodobý odlitek.
Výška: 28 cm

Konec aukce: 30.10.2023 20:13

Dosažená cena: 25 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (55)

17 500 Kč30.10.2023 16:22:01
17 000 Kč27.10.2023 18:39:46 (limit 11.10.2023 20:21:25)
16 500 Kč27.10.2023 18:39:46 (limit 27.10.2023 18:39:46)
14 600 Kč27.10.2023 18:39:28 (limit 11.10.2023 20:21:25)
14 100 Kč27.10.2023 18:39:28
13 600 Kč27.10.2023 18:39:23 (limit 11.10.2023 20:21:25)
13 100 Kč27.10.2023 18:39:23
12 600 Kč18.10.2023 19:56:47 (limit 11.10.2023 20:21:25)
12 100 Kč18.10.2023 19:56:47
11 600 Kč18.10.2023 12:40:02 (limit 11.10.2023 20:21:25)
11 100 Kč18.10.2023 12:40:02
10 600 Kč18.10.2023 12:39:58 (limit 11.10.2023 20:21:25)
10 100 Kč18.10.2023 12:39:58
9 800 Kč14.10.2023 19:11:27 (limit 11.10.2023 20:21:25)
9 500 Kč14.10.2023 19:11:27