Bronz, mramorový podstavec, signováno, značeno, novodobý odlitek.
Výška: 28 cm
Konec aukce: 30.10.2023 20:13
Dosažená cena: 25 000 Kč
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Seznam příhozů (55)