Signováno vpravo nahoře.
Technika: Olej na plátně
Výška: 63 cm, šířka: 84 cm, rámování: 81 x 103 cm
Konec aukce: 02.03.2026 18:13
Aktuální cena: 2 500 Kč
Zbývá: 4d 7h 3m 4s
Minimální příhoz: 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč