Technika: Olej na malířské lepence
Výška: 34 cm, šířka: 23,5 cm, rámování: 41,5 x 31,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 29.05.2023 18:32
Dosažená cena: 2 900 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (3)