Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Dřevoryt
Výška: 48 cm, šířka: 37,3 cm, rámování: 65,2 x 52,2 cm
Konec aukce: 29.05.2023 20:52
Dosažená cena: 1 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (3)