Technika: Olej na plátně
Výška: 60 cm, šířka: 78 cm, rámování: 75 x 94 cm
Stav: Mírně poškozený rám
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 21:53
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Seznam příhozů (29)