Technika: Olej sololit
Výška: 62 cm, šířka: 75 cm, rámování: 71,5 x 85 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 21:13
Dosažená cena: 7 200 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč