Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na plátně
Výška: 73,2 cm, šířka: 60,5 cm, rámování: 92 x 79,3 cm
Konec aukce: 15.01.2024 19:47
Dosažená cena: 5 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 000 Kč