13. Kytice - velký formát

Autor: Vladimír Hroch
(1907)

Velmi masivní a široký rám.
Technika: Olej na plátně
Výška: 85 cm, šířka: 60 cm, rámování: 115 x 91 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.05.2022 18:43

Dosažená cena: 21 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (56)

8 300 Kč9.5.2022 18:00:40
8 000 Kč9.5.2022 17:50:43
7 700 Kč9.5.2022 17:50:39 (limit 9.5.2022 15:39:33)
7 600 Kč9.5.2022 17:50:39
7 300 Kč9.5.2022 15:39:33 (limit 9.5.2022 15:39:33)
7 000 Kč9.5.2022 10:20:00 (limit 6.5.2022 21:59:56)
6 900 Kč9.5.2022 10:20:00
6 600 Kč9.5.2022 10:19:57 (limit 6.5.2022 21:59:56)
6 300 Kč9.5.2022 10:19:56
6 000 Kč9.5.2022 10:04:58 (limit 6.5.2022 21:59:56)
5 700 Kč9.5.2022 10:04:58
5 400 Kč9.5.2022 10:04:55 (limit 6.5.2022 21:59:56)
5 100 Kč9.5.2022 10:04:55
4 900 Kč9.5.2022 10:01:06 (limit 6.5.2022 21:59:56)
4 700 Kč9.5.2022 10:01:06